Menu

Blog

Strom radosti

29. 04. 2019

Krásný začátek v podobě stromu. Je krásné, jak do sebe občas věci přesně zapadají. Různé “náhody” a znamení nás vedou na našich cestách a je jenom na nás,  jakou váhu a sílu jim v našem životě připustíme.

Pro zámeček jsme nechali namalovat obraz. Je nádherný, originální, všeříkající a vidět ho můžete v sále. Vytvořila ho malířka Sarah I. Avni. (http://sarahavni.com)

strom radosti

Poprvé jsem ji viděla na vernisáži jejích obrazů na zámku Chateau Mcely a její díla i energie mne naprosto nadchly.  

Zadání pro obraz byla prostá : strom a radost. Sarah mi tenkrát říkala, že při malování je stejně vedene “shora” a já se těšila, co se na plátně objeví.

Vznikl tedy velký obraz, kde můžeme vidět liliovník tulipánokvětý, který u zámečku opravdu stojí a je jeho chloubou, holubice a lilie, které jsou symbolem sv. Josefa. Vše je laděné do večerních berev, které připomínají návrat domů. Holubice se při zapadajícím světle vrací domů a usedají na strom, který září příjemnými a uklidňujícími barvami.

Takto krásně tedy vznikl hlavní motiv našeho Zámečku a já doufám, že je to všeříkající začátek nového projektu.

16. 11. 2021

Taneční večery se Spontánním Tancem provází: Renata Šťastná Z vlastní zkušenosti… … Každý má nějakou cestu, která je ta jeho… Někdo…

12. 08. 2021

Byla doba, kdy mi náročné zaměstnání přinášelo sice finanční hojnost, ale zároveň mne velmi vyčerpávalo. Jsem moc ráda, že jsem…

13. 01. 2021

Jana Vilánková působí jako ředitelka organizace Josefina z.ú., pod kterou spadá chod Komunitního centra Na Zámečku v Boršově nad Vltavou….

09. 05. 2020

Cesta k samostatnosti. Zdá se to až neuvěřitelné, ale tento měsíc oslavíme rok od otevření našeho Komunitního centra Na Zámečku….

strom radosti
29. 04. 2019

Krásný začátek v podobě stromu. Je krásné, jak do sebe občas věci přesně zapadají. Různé “náhody” a znamení nás vedou…

Mgr. Jana Vilánková

ředitelka

732 375 945

Josefina z.ú.
U Zámečku 196
373 82 Boršov nad Vltavou

IČO: 053 71 287

Napište nám

    Uvedené údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.

    #
    #
    #
    #